Team

07616019-Header-corporate

Vacatures

Voor het actuele vacature aanbod binnen Vitasports, klik hier!

Tennistrainer/Coach Performance Center

Tennistrainer Vitasports Tennisschool 15-20 uur

Tennistrainer Vitasports Tennisschool 25-35 uur

Het Vitasports team:

Wouter N

Wouter Nooijen – Eigenaar Vitasports

Fysiotherapeut – Tennisleraar – Fysiek trainer
06 22 23 45 90
Wouter@vitasports.nl

Harry

Harrie Schouten

WTA/ITF Coach 
Performance Center & Progress Pro
Info@vitasports.nl

Ilonka

Ilonka Kocken

Tennislerares
06 40 38 69 84
Ilonka@vitasports.nl

Jurran

Jurran Schut

Fysiotherapeut – Tennisleraar – Fysiek trainer
06 18 98 46 14
Jurran@vitasports.nl

Alex

Alex van de Kamp 

Fysiotherapeut – Tennisleraar – SportStars
06 81 53 38 50
Alex@vitasports.nl

Eline

Eline Hurkmans

Business Partner
06 83 53 70 83
Eline@vitasports.nl

Patrick

Patrick Nooijens

Tennisleraar
06 20 28 94 63
Patrick@vitasports.nl

Wouter A

Wouter Adriaansen

Tennisleraar
06 12 42 34 56
Wouteradriaansen@vitasports.nl

Bjarne

Bjarne van de Corput

Tennisleraar
06 52 38 18 68
Bjarne@vitasports.nl

Karen

Karen Chaulet

Event & Office manager
06 24 94 81 85
Office@vitasports.nl

Wil je weten of Vitasports iets voor jou kan betekenen?
Neem dan vrijblijvend contact op!

Scroll to Top